Frontend-fejlesztő (sitebuilder)

  • Feladatok:

    • online alkalmazások frontend-oldali programozásának ellátása
    • CSS alapú szabványkonform felhasználói felületek építése
    • ergonómikus felhasználói felületek tervezése
    • JS, AJAX frontend funkciók megvalósítása
    • mash-up szolgáltatások, külső API-k beépítésében való részvétel
  • Előnyök:

    • szakirányú felsőfokú végzettség
    • alapszintű PHP(5) ismeret
    • XML/XSL ismeret
    • Linux felhasználói szintű ismeretek
    • e-Learning technológiák, SCORM szabvány ismerete
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elvárások:

    • böngésző oldali programozásban szerzett minimum két éves tapasztalat
    • HTML, CSS, kapcsolódó W3C szabványok részletes ismerete
    • különböző JS library-k beható ismerete
    • különböző template-ezők ismerete
    • grafikai programok operátor-szintű ismerete
    • a fenti területekről referenciák ismertetése
    • jó tipográfiai készség
    • felhasználói felületek tervezésében szerzett gyakorlat
    • angol nyelvtudás dokumentáció-értelmezés szinten
  • Amit ajánlunk:

    • Kihívást jelentő feladatok, up-to-date technológia
    • Versenyképes fizetés
    • Rugalmas munkaidő
    • Fiatal csapat
    • Kreatív, önnálló feladatok, fejlődési lehetőség

Jelentkezésedet az allas@netpositive.hu címre küldd el.